Menu Zamknij

PRACOWNIA BROSHKA

Kto za tym wszystkim stoi?

Cześć! Bardzo miło mi powitać Cię w moim sklepie ♥
Nazywam się Natalia Łuczak i zawodowo zajmuję się projektowaniem graficznym, tworzę ilustracje dla dzieci oraz jestem nauczycielką plastyki. Uwielbiam rękodzieło, szczególnie wyroby z ceramiki oraz biżuterię. W wolnym czasie jeśli nie rysuję to czytam lub zajmuję się Broshką Troszczę się o los środowiska i zwierząt. Kreuję świat wokół mnie na bardziej przyjazny i serdeczny. Inspirują mnie ludzie i kolory. Mam dwa koty i mieszkam w Poznaniu.

Biżuteria z piekarnika

Biżuteria z glinki polimerowej. Ale co to właściwie oznacza dla Ciebie? Glinka polimerowa, nazywana również modeliną lub masą, po utwardzeniu (czyli dosłownie upieczeniu, jak ciasto) jest bardzo lekka, wytrzymała i nie kruszy się. Dzięki temu biżuteria może składać się z wielu finezyjnych i dużych form. Ponad to, glinka polimerowa zachwyca swoimi kolorami, ponieważ jest mocno napigmentowana. Doskonała propozycja dla osób, które chcą się wyróżniać i nie boją się śmiałych rozwiązań.

Bezpieczne komponenty

Przykładam ogromną troskę aby wszystkie elementy biżuterii, które mają styczność ze skórą były bezpieczne, nie uczulały i nie powodowały wysypki. Używam najwyższej jakości komponentów i półfabrykatów ze stali chirurgicznej (jubilerskiej). Stal chirurgiczna nie uczula i nie utlenia się.

Nic nie trwa wiecznie

Kolczyki są bardzo lekkie i wytrzymałe. Jednak nawet najlepszy materiał może ulec zniszczeniu jeśli będzie źle użytkowany i przechowywany.

  1. Przed pierwszym użyciem zdezynfekuj sztyfty lub bigle. W celu utrzymania kolczyków w czystości wystarczy użyć wody z mydłem oraz miękkiej ściereczki. Wskazane jest aby co jakiś czas powtarzać tę czynność.
  2. Ostrożność i delikatność wskazana! Elementy wykonane z masy polimerowej są dość giętkie i można je złamać. Staraj się nie zginać i nie pocierać masy ostrymi przedmiotami lub paznokciami – mogą pozostać rysy.
  3. Przechowuj biżuterię w suchym i zacienionym miejscu – najlepiej w szkatułce na biżuterię lub materiałowym woreczku.
  4. Staraj się nie narażać biżuterii na kontakt z chemikaliami, wodą (chlorowaną, termalną i morską) oraz nadmierną ekspozycją na słońcu.
  5. Nie używaj perfum bezpośrednio na biżuterię, zawarty w nich alkohol może doprowadzić do rozpuszczenia koloru lub uszkodzenia masy.

Niedoskonałość jako wartość dodana

Wszystkie produkty, które możesz kupić w sklepie to ręczna praca, 100% handmade, w którą włożyłam mnóstwo miłości, czasu i troski. Jednak jak w większości produktów rękodzielniczych, również moje produkty mogą posiadać niewielkie wady, ale nie wpływa to na ich jakość. Każda para kolczyków, broszka, czy przypinka jest wyjątkowa i unikatowa, z odpowiednią dozą perfekcyjnej niedoskonałości.

Małe dzieła sztuki

Produkty z Pracowni Broshka są dedykowane osobom, które cenią i znają wartość rękodzielniczej pracy oraz chętnie wspierają artystów. Kupując produkt, kupujecie cząstkę mnie, moją wrażliwość, wyobraźnię i spojrzenie na świat. W zamian otrzymujecie wysokiej jakości unikatowy produkt, który będzie Wam służył, będzie Was cieszył i na pewno wyróżniał.

Projekt na zamówienie

Wycenę i czas realizacji (zazwyczaj jest to 10-14 dni roboczych) uzgadniam tylko poprzez wiadomość e-mail. Wyślij swoje zapytanie na: [email protected]

I mała techniczna uwaga na koniec

Rzeczywiste kolory moich produktów mogą się delikatnie różnić kolorami wyświetlanymi na ekranie Twojego urządzenia.